PogodaEgipt.com :: KONTAKT ::
Wakacje i pogoda w Egipcie - ciekawy serwis turystyczny

Listopad w Egipcie- pogoda i temperatury.

Listopad to idealna pora dla tych wszystkich, którym się marzą wczasy w Egipcie, jednak nie lubią upałów lub też ze względów zdrowotnych powinni ich unikać. Przyjemna pogoda zachęca do zwiedzania i poznawania tego ciekawego kraju faraonów.

Pogoda i temperatury w listopadzie.

Listopad na północy może przywitać nas okresowym deszczem, jednak nie zrażajmy się, gdyż z całą pewnością szybko znów wyjdzie egipskie słoneczko. Temperatury powietrza w listopadzie wynoszą około 24’ C w dzień i 13’ C w nocy. Temperatura wody wciąż pozwala na kąpiele i wynosi około 24’ C.

Co robić?

Listopad to idealny czas na zwiedzanie Egiptu. Koniecznie trzeba zobaczyć Kair, Gizę, Luxor i Aleksandrię. Nie tylko miłośnicy zabytków będą zachwyceni pozostałościami poprzednich kultur, które sięgają wstecz wiele lat przed naszą erą. Warto zwiedzać, rozmawiać z miejscowymi i poznawać ciekawą historię tego wspaniałego kraju.

Autor: Lidia Gołąbek


Wszystkie prawa do artykułów zastrzeżone dla serwisu Pogoda Egipt
Wszelkie prawa do artykułu należą do serwisu PogodaEgipt.com


Uwaga: Dołożyliśmy wszelkich starań aby prezentowane dane były wiarygodne, w żadnym jednak wypadku serwis nie jest odpowiedzialny za dokładność i kompletność publikowanych danych. Projekt strony i wykonanie - creseo.com