PogodaEgipt.com :: KONTAKT ::
Wakacje i pogoda w Egipcie - ciekawy serwis turystyczny

Październik w Egipcie- pogoda i temperatury.

Jeżeli marzy nam się urlop w Egipcie z dzieckiem, to miesiąc październik będzie ku temu wręcz idealny. Na wybrzeżu wciąż świeci słoneczko, a temperatury powietrza nie są już tak bardzo dokuczliwe jak w poprzednich miesiącach. Śmiało więc można pakować walizkę, żonę, dzieci i wyruszać na poszukiwanie przygody w Egipcie.

Pogoda i temperatury.

Temperatury powietrza w Egipcie w październiku wynoszą 28’ C w dzień i około 18’ C w nocy. Temperatura wody jest bardzo przyjemna i wynosi 26’ C. Oczywiście mówimy tu o rejonach północnych, gdyż im dalej na południe, tym cieplej i większe skoki temperatur pomiędzy dniem i  nocą.

Co ze sobą zabrać?

Przede wszystkim jadąc z dzieckiem należy zabrać ze sobą wózek spacerowy. Na pewno przyda się nie raz na spacerach i podczas zwiedzania. Konieczne też są podstawowe leki, które pomogą w razie nagłych niedyspozycji. Jeszcze przed wyjazdem zadbajmy o florę bakteryjną dziecka i podawajmy probiotyki. Zabierzmy je także ze sobą do Egiptu a z całą pewnością unikniemy kłopotów żołądkowych.

Autor: Lidia Gołąbek


Wszystkie prawa do artykułów zastrzeżone dla serwisu Pogoda Egipt
Wszelkie prawa do artykułu należą do serwisu PogodaEgipt.com


Uwaga: Dołożyliśmy wszelkich starań aby prezentowane dane były wiarygodne, w żadnym jednak wypadku serwis nie jest odpowiedzialny za dokładność i kompletność publikowanych danych. Projekt strony i wykonanie - creseo.com